ATMK 9. Dönem Yönetim Kurulu (2020-2023)

Başkan

Prof. Dr. Sermin ONAYGİL 
(Y. Müh.)


e.posta:sermin.onaygil@atmk.org.tr

Başkan Yardımcısı

Prof. Dr. Rengin ÜNVER
(Y.Mim.)


e.posta:rengin.unver@atmk.org.tr

Genel Sekreter

Prof. Dr. Banu MANAV
(Y. İç. Mim.)


e-posta:banu.manav@atmk.org.tr

Sayman

Dr. Öğr. Üyesi M. Berker YURTSEVEN
(Y. Mak.Müh.)


e-posta:berker.yurtseven@atmk.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi

Nergiz ARİFOĞLU 
(Y. Mim.)


e-mail: nergiz.arifoğlu@atmk.org.tr

Yönetim Kurulu Üyesi

Zeynep AKKAYA
(Elk. Müh.)


e.posta: zeynep.akkaya@atmk.org.tr 

Yönetim Kurulu Üyesi

Hakan Ünsalan
(Elk. Müh.)


e.posta: hakan.unsaşan@atmk.org.tr 

9. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

1. Yedek
Tuba BASKAN
ATMK Kişisel Üyesi

e-posta: tubabaskan22@hotmail.com

2. Yedek
Şensin AYDIN YAĞMUR
ATMK Kişisel Üyesi

e.posta:sensina@yildiz.edu.tr

3. Yedek
Mesut GÜNDOĞDU
ATMK Kişisel Üyesi

e.posta: mesut_gundogdu@hotmail.com

9. Dönem Denetleme Kurulu Üyeleri

Demir ÖZKAYA (Kurumsal Üye)

Kevork BENLİOĞLU (Kurumsal Üye)

Zafer TUTAR (Kurumsal Üye) (Yedek Denetleme Kurulu Üyesi)

8. DÖNEM (2017-2020) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Sermin ONAYGİL(Başkan)
Rengin ÜNVER (Başkan Yard.)
Alpin YENER (Genel Sekreter)
Banu MANAV (Sayman)
Nergiz ARİFOĞLU (Üye)
Kevork BENLİOĞLU (Üye)
Zeynep AKKAYA

8. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Tuba BASKAN (Kişisel Üye)
Mesut GÜNDOĞDU (Kişisel Üye)

7. DÖNEM (2014-2017) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Rengin ÜNVER (Başkan)
Sermin ONAYGİL (Başkan Yard.)
Alpin YENER (Genel Sekreter)
Banu MANAV (Sayman)
Kevork BENLİOĞLU (Üye)
Emre ERKİN (Üye)

7. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Berslan GÜL (Kurumsal Üye)
Mesut GÜNDOĞDU (Kişisel Üye)

6. DÖNEM (2011-2013) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Sermin ONAYGİL (Başkan)
Rengin ÜNVER (Başkan Yardımcısı)
Alpin YENER (Genel Sekreter)
Banu MANAV (Sayman)
Kevork BENLİOĞLU (Üye)
Tuba BASKAN (Üye)
Rana KUTLU (Üye)

6. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Berslan GÜL (GÜL Elektrik)

5. DÖNEM (2008-2010) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU (Başkan)
Sermin ONAYGİL (Başkan Yardımcısı)
Rengin ÜNVER (Genel Sekreter)
Alpin YENER (Sayman)
Müjgan Ş.SÖZEN (Üye)
Leyla ÖZTÜRK (Üye)
Kamuran TÜRKOĞLU (Üye)

5. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Rengin ÜNVER (Genel Sekreter)

4. DÖNEM (2005-2007) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU (Başkan)
Müjgan Ş.SÖZEN (Başkan Yardımcısı)
Sermin ONAYGİL (Genel Sekreter)
Rengin ÜNVER (Sayman)
Alpin YENER (Üye)
Leyla ÖZTÜRK (Üye)
Kamuran TÜRKOĞLU (Üye)

4. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Demir ÖZKAYA (ARMA Elektropanç)

3. DÖNEM (2002-2004) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU (Başkan)
Müjgan Ş.SÖZEN (Başkan Yardımcısı)
Sermin ONAYGİL (Genel Sekreter)
Rengin ÜNVER (Sayman)
Alpin YENER (Üye)
Leyla ÖZTÜRK (Üye)
Haldun DEMİRDEŞ (Üye)

3. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Demir ÖZKAYA (ARMA Elektropanç)

2. DÖNEM (1999-2001) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU (Başkan)
Müjgan Ş.SÖZEN (Başkan Yardımcısı)
Sermin ONAYGİL (Genel Sekreter)
Rengin ÜNVER (Sayman)
Alpin YENER (Üye)
Dilek ENARUN (Üye)
Leyla ÖZTÜRK (Üye)

2. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Demir ÖZKAYA (ARMA Elektropanç)

1. DÖNEM (1996-1998) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU (Başkan)
Müjgan Ş.SÖZEN (Başkan Yardımcısı)
Sermin ONAYGİL (Genel Sekreter)
Rengin ÜNVER (Sayman)
Alpin YENER (Üye)
Dilek ENARUN (Üye)
Leyla ÖZTÜRK (Üye)

1. DÖNEM DENETLEME KURULU ÜYELERİ

Fahir GÖK (FERSA Aydınlatma)
Demir ÖZKAYA (ARMA Elektropanç)